Datum: 07.06.2016

Vložil: Fosa

Titulek: Re: Kika

Zdravím tě, Kiko, a přicházím s odpovědí (i když poměrně pozdní :-D).
Kdo a kdo a kdo to je? A nepovím :-), budeš muset vyčkat neděle. No jo, ono se to nedalo tajit donekonečna a s tím, jak jsou (ne)nápadní, muselo odhalení dříve či později prostě přijít.
Ano, blížíme se ke konci :-(, nicméně už několikrát jsem psala, že špatné konce jaksi nejsou "my cup of tea", takže neboj, tohle špatně neskončí ;-) - to jsem dopředu ochotná prozradit.
A co se týká mých plánů do budoucna... No jedno říct můžu, rozhodně nejsou moc jasné ani mně samotné :-D. Dalšímu překládání se nebráním, ale má to jeden problém - nemám nic vyhlédnutého. Možná by se nabízela další povídka od Erinye, ale nejsem si jistá, že se mi do toho teď chce. Asi si dám od překládání chvíli pohov. Ale asi bych se chtěla věnovat vlastní tvorbě, i když ještě nemám úplně promyšleno, na co by to mělo být. Řekla bych, že jsem aktivní (čti aktivní čtenář :-D) asi ve 4 fandomech; Hobit, Harry Potter, Sherlock a poslední dobou Death Note, což je moje dětská láska.
Až budu mít romantickou náladu, chystám se na nějakou jednohubku z Hobita, tak mi drž palce, ať na mě ta romantika přijde :-D. V hlavě mám poslední dobou nápad na něco ze Sherlocka a nějakou dobu mi v počítači leží rozpracovaná povídka na HP. No, jak říkám, uvidí se :-D, každopádně se chystám na založení dalších stránek (tyhle nechám věnované pouze Krádeži), jelikož webnode mě docela štve :-D.
Doufám, že jsem tě příliš nevyčerpala svou odpovědí, jak tak koukám, nejdelší komentáře si tu píšu já :-D.
A děkuji za komentář :-D.

Přidat nový příspěvek