Datum: 05.05.2016

Vložil: Fosa

Titulek: Re: ....

Nítěnka proti hadici :-D :-D. Tak tím jsi mě fakt dostala, teď se válím smíchy pod stolem :-D. Já osobně s tím měla zpočátku také problém a povídkam typu Top!Bilbo jsem se vyhýbala a tohle je vlastně jediná, kterou akceptuji. Na druhou stranu, když se člověk dívá na film, Bilbo je sice menší než Thorin, ale nic drastického to také není. A konečně, v téhle povídce to má hodně symbolický podtext, Thorin se Bilbovi odevzdává nejen fyzicky :-D. A to jsem se zase pěkně rozepsala...
Popravdě, také si myslím, že fanfiction na Hobita nemá u nás zrovna silnou fanoškovskou základnu a kvůli tomu jsem se také rozhodla Krádež přeložit. Na druhou stranu si nemyslím, že by měla zas tak málo čtenářů; pravda, těch, co tu pravidelně nechávají komentáře, zas tak moc není, ale když se podívám např. na statistiky návštěvnosti, hned je mi jasné, že těch "stínových" čtenářů, kteří o sobě nedávají moc vědět, je přece jen dost. A i z toho mám radost :-D. Přece jen je na každém z nás, jestli komentářem přispějeme anebo ne a, ruku na srdce, já také až donedávna nenechávala po sobě zrovna moc komentářů. To až v nedávné době, kdy jsem začala s překladem, jsem si uvědomila, že přeci jen chci slovně ocenit práci druhých :-D. Jenže od té doby zase nemám tolik času na čtení :-D.
Ach jo, dneska jsem se nějak rozepsala, snad ti to nevadí. A moc děkuji za komentář :-D.

Přidat nový příspěvek